








315 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-пастка відмінний пристрій для знищення небажаних комах (Комарів, мух, молі, оводів, ос, комарів тощо)
Відомо, що комарі та інші комахи мають особливість летіти на світ
Саме тому і було створено такий пристрій:
Ультрафіолетове випромінювання приваблює комах більше ніж денне світло, тому його використовують в даних пристроях
Ультрафіолетова лампа в світильнику огороджена металевою спіраллю, яка знаходиться під напругою.

Потрапляючи на цю спіраль комахи гинуть.
Перевага:
! Безпечний
! Не токсичний
! Економний
! Безшумний
! Простий і зручний у використанні
! Відмінний зовнішній вигляд у вигляді газонного світильника
! Діє надійно і Ефективно
Принципи роботи:
Пристрій працює в 2-х режимах
1-й режим -Знищення комах:
Комахи летять на УФ лампу і торкаючись металевої спіралі,
яка знаходиться під напругою, відразу гинуть
2-й Режим -Газонний світильник
Світильник використовують як декор, його можна закопувати в грунт
Купуючи у нас такий світильник Ви економите Ваші власні кошти, так як Світильник-Пастка не вимагає постійної заміни батарей, газових балонів, пластин і т. д
Відмінне пристрій, яке стане справжньою окрасою і зробить Ваш відпочинок комфортним.
Приємних покупок і Гарного відпочинку!!!
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Замовити CAB120 газонний садовий металевий світильник на сонячній батареї
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 1.6 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 5 см |