


270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Призначено для підсвічування присаджених ділянок, брудних.
Газонний світильник має розмір: висота 45см, диаметр 10см. Корпус газонного світильника Виготовлення пластику. Усередині знаходиться мікропальчиковий акумулятор.
Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Так |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал решітки | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 5 см |