








86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
У цього світильника металевий корпус і плафон пластиковий у вигляді Метелика. Має акумулятор ААА 150мАг.
Увага! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
ПЕРЕВАГИ:
! вимикач (Вкл _ Викл), це дозволяє відключати світильник тоді коли знадобиться.
! 1 світлодіод RGB (змінює кольори: червоний, жовтий, синій, зелений).
! Вночі світить дуже яскраво, заряду акумулятора вистачає на всю ніч.
! У світильнику варто акумулятор, що не вимагає постійної заміни батарейки
! Акумулятор заряджається від денного світла, навіть якщо немає сонця.
! Добре показав в будь-які погодні умови
! Дає гарний візерунок в темний час доби.
На зиму бажано світильник заносити в приміщення, акумулятор не любить мінусових температур.
Таким чином світильник прослужить тривалий час.
Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Спосіб монтажу | Вкопуваний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.4 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 150 г |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Флористика |