






86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Газонні світильник "Метелик" на сонячній батареї
У цього світильника в середині розташован акумулятор ААА 150мАг.
Увага ! Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Ступінь захисту IP44 означає, що пристрій має захист від проникнення твердих предметів розміром більше 1 мм та від бризок води, що падають під будь-яким кутом. Це робить його придатним для використання як у приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, у ванних кімнатах), так і на вулиці під навісом або в місцях, захищених від прямої дії води.
ПЕРЕВАГИ:
ПЕРЕВАГИ:
! вимикач (Вкл _ Викл), який дозволяє відключати світильник тоді коли знадобиться.
! 1 світлодіод RGB (змінює кольори: червоний, жовтий, синій, зелений).
! Вночі світить дуже яскраво, заряду акумулятора вистачає на всю ніч.
! У світильнику варто акумулятор, що не вимагає постійної заміни батарейки
! Акумулятор заряджається від денного світла, навіть якщо немає сонця.
! Добре показав в будь-які погодні умови
! Дає гарний візерунок в темний час доби.
На зиму бажано світильник заносити в приміщення, акумулятор не любить мінусових температур.
Таким чином світильник прослужить тривалий час.
Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 110 г |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Стиль виконання | Арт-деко |