



90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Газонні світильник має розмір 85х380 мм. Корпус газонного світильника виготовлений з пластику.
Має акумулятор ААА 150мАг всередині. Дуже ВАЖЛИВО, що акумулятор у світильника можна поміняти як батарейку. Заміна акумулятора здійснюється у міру виходу з ладу, але не рідше за раз в півроку.
Так само є й інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
1. Зателефонувати за телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення в усній формі.
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 м

Ми на лінії з 9-00 до 20-00 - телефонуйте! :)
Чекаємо ваших замовлень!

|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | Вкопуваний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 1.2 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 110 г |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Колірна температура | 4300K |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Діаметр | 10.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Стиль виконання | Арт-деко |