









166 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Feron AL2110 6W 5000K LED панель коло
Даний світильник ідеально підійде в будь-яке приміщення де потрібен стильний мінімалізм і яскраве світло.
Відмінно підходить для кухні( його легко мити), ванни, коридорів і кімнат.
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок. На лапках одягнений
силіконовий запобіжник, який захищає скло від механічного удару.
Глибина світильника всього 40 мм.
Є тепловідвід, який здійснюється за рахунок радіатора
Світлодіоди розташовані в центрі світильника і включаються без затримки
Не мерехтить. Світить яскравим білим нейтральним світлом. Прирівнюється до лампи розжарення 60 ват.
По центру в конструкцію панелі встановлений акриловий матовий полімерний розсіювач , добре розподіляє світло виходить від світлодіодів.
По периметру декоративне скло товсте
| Напруга | 230V/50Hz |
| Споживана потужність світлодіодів | 6W |
| Колірна температура | 5000К (білий нейтральний) |
| Світловий потік | 480 LM |
| Матеріал корпусу | метал,алюмінієвий |
| Розсіювач світлодіодної стрічки | матовий |
| Діаметр отвори врізного | кругле 75 мм |
| Розміри виробу | 100*33 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ресурс | 30000 годин |
| Колір основи | білий |
| Драйвер | в комплекті |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити Feron AL2110 6W 5000K LED панель коло протягом 15-20 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік, lm | 480 |
| Напруга | 230 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Споживана потужність (W) | 6 |