








959 ₴
Показати оптові ціниПрожектор призначений для освітлення великих відкритих просторів, кар'єрів площ вулиць стоянок і подібних територій, чому сприяють світлодіоди нового покоління і оптична частина з лінзою з ударостійкого карбонату, що забезпечують рівномірний розподіл світла. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, вкритого антикорозійним матеріалом. Високоякісний драйвер забезпечує стабільну роботу світлодіодів в діапазоні 85-265V. Габаритний розмір 355*120*55мм. Світловий потік 3000Lm. Ресурс роботи 30000 годин. Маса 0,68 Кг. Ступінь виконання IP65.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Інший тип лампи | Полікарбонат |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Тип цоколя | LED-module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 6.2 см |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 13.2 см |