

1 106 ₴
Показати оптові ціни
Настільна світлодіодна лампа ETRON Desk Lamp delta має яскраве приємне для очей нейтральне свічення (денне світло) без шкідливої пульсації та високий індекс кольорпередачі (Ra>80). Такий світловий режим найбільш оптимальний для очей, тому її можна використовувати для навчання, роботи за комп'ютером, вишивання, читання, або в якості додаткового підсвічування чи нічника.
Схвалена Товариством Офтальомологів України.
Завдяки стильному дизайну підійде як для офісного, так і домашнього інтер'єру.
Гнучка конструкція дозволяє регулювати висоту лампи та напрямок світла (вгору, вниз).
Сенсорний вимикач на корпусі дозволяє регулювати яскравість та колір світіння (теплий-нейтральний-холодний) від 3000 до 6000К.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної тенології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Лампа виконана з високоякісних матеріалів, що забезпечує її міцність та довговічність у порівнянні з дешевшими аналогами. |
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
| споживана потужність | 6 W |
| тип лампи | LED-модуль |
| колір світіння | 4200 К (нейтральний білий) |
| матеріал корпуса | пластик |
| тип вимикача | сенсорний світлорегулятор |
| тип кріплення | на поверхню |
| робоча напруга | 110-240V |
| виробник | Etron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 17*37 см |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g88456346-svetodiodnye-nastolnye-lampy
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий, нейтральний, холодний |