



437 ₴
Показати оптові ціни
Стельовий поворотний точковий світильник Feron ML303 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла, так і для підсвічування (світло спрямовувати точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, спрямувавши промені один за одним).
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без проміжків, оскільки спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх типів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого під'єднання до електромережі та захисним заземлювальним контактом. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
| Тип світильника | Точковий, Поворотний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | Mr 16 |
| Тип цоколя | Gu 10 |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 80*90 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 35 Вт |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 180~240 В, 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Пиловологозахищена кришка | Немає |
| Цоколь | GU10 |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладної стельовий поворотний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |