



665 ₴
Показати оптові ціниFeron AL103 — трековий світлодіодний світильник, який може використовуватися в якості основного освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті.
Опис світильника
1. Виконаний у класичному дизайні, тому прекрасно підійде для будь-якого стилю в інтер'єрі.
2. Краї світильника також світяться, тому створюється ефект розсіяного освітлення.
3. Монтується на шинопровід, який може бути у вигляді профілю або круглої основи.
4. Може застосовуватися як настінна лампа або як точковий світильник.
Подивитись асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
Переваги покупки у нас
· Ми працюємо не перший рік і маємо багато позитивних відгуків.
· Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця.
· Товар доставляється в усі регіони України службами логістики.
· Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі.
· Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс.
· Професійна консультація експерта з усіх питань.
· На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік).
· Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті).
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір освітлювальної техніки від відомих у всьому світі виробників - товар є в наявності та реалізується за оптовими й роздрібними цінами!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 168 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс кольору | 80 Ra |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Білий |