
1 374 ₴
Показати оптові ціниLNV 40W— трековий світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення приміщення або акцентного підсвічування окремих елементів інтер'єру. Широко використовується для освітлення об'єктів у виставкових залах, бутиках, торгових центрах, а також для зонування простору в житлових квартирах. На даний час — це найкращий варіант для створення спрямованого освітлення!
Опис світильника LNV 40W
1. Виконаний у класичному дизайні, тому прекрасно підійде для будь-якого стилю в інтер'єрі.
2. Краї світильника також світяться, тому створюється ефект розсіяного освітлення.
3. Монтується на шинопровід, який може бути у вигляді профілю або круглої основи.
4. Може застосовуватися як настінна лампа або як точковий світильник.
Подивитсь асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
Переваги покупки у нас
· Ми працюємо не перший рік і маємо багато позитивних відгуків.
· Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця.
· Товар доставляється в усі регіони України службами логістики.
· Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі.
| Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір освітлювальної техніки від відомих у всьому світі виробників - товар є в наявності та реалізується за оптовими й роздрібними цінами!
Подивитись ассортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Чорний |