







223 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
LNV — трековий світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення. Світильник можна використовувати як разом з шиною, так і з прямими й кутовими з'єднаннями. Це стильне рішення для дизайнерських завдань, яке допоможе акцентувати увагу на певний об'єкт або розділити приміщення на окремі зони.

|
Корпус виконаний у білому кольорі з якісного міцного алюмінієвого сплаву. |
|
|
Чудово підходить для зонування приміщення або підсвічування об'єктів у виставкових залах, торгових центрах. |
|
|
Оснащений патроном GU 10, що дозволяє підібрати змінну лампу за яскравістю та колірною температурою. |
|
|
Має компактні розміри, вишуканий зовнішній вигляд і доповнений надійними комплектуючими. |
Подивитись асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного покупця. |
|
2
|
Доступні ціни та бездоганний сервіс. |
|
3
|
Професійна консультація з усіх питань. |
|
4
|
На сайті вказано кілька зручних способів оплати замовлення. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує сучасну освітлювальну техніку за оптовими й роздрібними цінами — товар є в наявності та в найкоротші терміни доставляється в усі регіони України!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 56 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обертання за вертикальною віссю | 90 градусы |
| Обертання по горизонтальній осі | 350 градусы |
| Індекс передачі кольору, не менше | 4000 |
| Максимальна робоча температура | 45 Градуси С |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Мінімальна робоча температура | 0 Градуси С |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Білий |