
582 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Срібний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 400*160*170 |
| Напруга | 230V |
| Світловий потік, lm | 350 |
| Колірна температура K | 5000 |