


від 340 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!

Особливості:
! Цоколь Е 27
! Скляна колба у формі кулі

! Колір колби Графіт
! Нитка розжарювання світлодіодна
Переваги:
! Можливість створення неповторного інтер'єру в різних стилях
! Незвичайний дизайн і колір лампи
! В складі немає ртуті.
! Гарантія 3 роки
| Модель | G 95 |
| Вид | Світлодіодні лампи |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 100 Lm |
| Температура світла | До 2100 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2100 К |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 150 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 95 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 4 Вт/м |
| Світловий потік | 40 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір колби лампочки | Графіт |