









325 ₴
Показати оптові ціниРізновидність: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Світильник циліндричної Білі кольори. Вдобен тим, що споживач сам може підібрати світлодіодну лампу необхідної потужності і кольорової температури (2700K-тепне світло,4000K-нейтральне, денне освітлення).
Лампа необхідної потужності кріпиться за допомогою стопорного поворотного кільця, яке вставляється Над лампами і затискується спеціальним залізним кріпленням.
Підсвічувати приміщення підійдуть лампи потужністю 4W,
Для основного освітлення - лампи потужністю 6W и 7W .
Стрімкий поворотний перстень перекриває контури лампи і свічник виглядає цілісною конструкцією.
Світильник зі світлою лампою набагато зручніший за COB (вмонтовані лампи), тому що під час перегорання світлового елемента не потрібно його нести електрку на перепайку або шукати і купувати новий. Достатньо просто замінити лампу.
Для зручності кріплення на будь-який тип стелі (за допомогою саморізів) Нижня частина світильника Також може відкручуватися.
Тип кріплення-саморези.

| Группа світильників |
накладна потовковий на саморізках під кільцем |
| Адреса світлодіодів | GU10 |
| З чого зроблений | Сплав алюміній |
| Колір | білий |
| Сила тока | залежно від потужності лампи |
| Сила випромінювання світла | залежно від потужності лампи |
| Випромінювання світла | залежно від потужності лампи |
| Світлова швидкість | залежно від потужності лампи |
| Габарити | 80*90 мм |
| Водонепроникність | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
Просто клікуйте за посиланням для переходу на будь-який вид лампи GU10:
4W 2700K
4W 4000K
6W 2700K
6W 4000K
Замовити Feron ML302 GU10 білий Трикутний потоличний світильник білий , можна двома способами:
|
1
|
Тема заявок на веб- сайті або у телефонному режимі. |
|
2
|
Догодити будь-які тонкощі з менеджером магазину. |
|
3
|
Сплата на карти банку або готівкою при самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всьому Украине. |
![]() |
Відмінна якість Усі наші пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Великий вибір Широкий асортимент світлодіодів різних типів і конструкцій задовольнить будь - які запити. |
![]() |
Швидка доставка Завдяки тому що ми продаємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, строк доставки триває до трьох днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптиків, робимо знижки для регулярних клієнтів. |
![]() |
Професійна служба Завжди вичерпно відповідає на всі запитання і дає поради. |
![]() |
Ще більше користі Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна купити панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | будь-яка лампа з цоколем GU10 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | залежно від світлодіодної лампи |