



90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби білий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! В складі немає ртуті.
| модель | G45 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 8W |
| аналог лампи розжарювання | 80W |
| світловий потік | 440Lm |
| температура світла | 3000K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусів |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 128Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A++ |
| гарантія | 3 роки |
| напруга | AC198-242V |
| частота | 50/60Hz |
| сила струму (макс.) | 30mA |
| розмір | 45 мм*74 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,57 |
| вага | 17г |
| вживання з диммиром | немає |
| матеріал корпусу | скло |
| температурний режим | -25+50 градусів цельсія |
Аналогічні моделі можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
Замовити Лампа Едісона Etron 1-EFP142 кулька філамент 8 ват E27 4200K прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 30 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | філамент |
| Колір світіння | Білий нейтральний |