



184 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа Едісона філамент Videx ST64 6w E27 2200K бронза
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби жовтий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! В складі немає ртуті.
| модель | ST64 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 6W |
| аналог лампи розжарювання | 50W |
| світловий потік | 600Lm |
| температура світла | 2200K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусів |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 100Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A+ |
| гарантія | 3 роки |
| напруга | AC198-242V |
| частота | 50/60Hz |
| сила струму (макс.) | 48mA |
| розмір | 64 мм*142 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,58 |
| вага | 53г |
| вживання з диммиром | немає |
| матеріал корпусу | скло |
| температурний режим | -25+50 градусів цельсія |
Аналогічні моделі можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 30 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Матеріал напилення | Золото |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий нейтральний |