
92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа Едісона філамент Etron A60F 8w E27 2700 K бронза
Світлодіодні ретролампи — імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби жовтий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! У складі немає ртуті.
| модель | A60 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 8W |
| аналог лампи розжарювання | 55W |
| світловий потік | 920Lm |
| температура світла | 2700K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусов |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 100Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A+ |
| гарантія | 1 рок |
| напруга | AC175-250V |
| частота | 50/60Hz |
| сила тока (макс.) | 54mA |
| розмір | 60 мм*102 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,58 |
| вага | 40г |
| вживання з димером | немає |
| матеріал корпусу | стекло |
| температурний режим | -25+50 градусів — цельсія |
Аналогічні моделі можна подивитися тут:https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 54 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Горизонтальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 8 Вт/м |
| Світловий потік | 920 лм |