

176 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа Едісона філамент Videx ST64 7w E27 2200K прозорий
Світлодіодні ретролампи — імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби білий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! У складі немає ртуті.
| модель | А60 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 7W |
| аналог лампи розжарювання | 75W |
| світловий потік | 920Lm |
| температура світла | 4100K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусов |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 131Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A+ |
| гарантія | 3 роки |
| напруга | AC175-250V |
| частота | 50/60Hz |
| сила тока (макс.) | 54mA |
| розмір | 60 мм*102 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,58 |
| вага | 40г |
| вживання з димером | немає |
| матеріал корпусу | стекло |
| температурний режим | -25+50 градусів — цельсія |
Аналогічні моделі можна подивитися тут:https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 54 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 920 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | філамент |