






2 961 ₴
Оригінальна Лід Люстра з малюнком "крапельки води" по краю плафона. Відмінно виглядає в сучасному інтер'єрі.
Головні переваги такої люстри:
! Якісна фарбування корпусу
! Тривалий термін служби світлодіодів
! Многофунциональность режимів перемикання світла з пульта
! Колір світіння змінюється з пульта від Теплого до Холодного
! Режим нічника
! Плавне керування яскравістю Яскравіше -Тьмяніше
! Відсутність мерехтіння
(це дуже важливо для людей з поганому зором)
це дозволяє встановлювати дану модель в спальнях, дитячих кімнатах,а також в зонах для відпочинку.
| Висота | 8 см |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал виробу | Метал,Акрил |
| Колірна температура | 2700К (теплий ),4000К(нейтральний),6400(холодний) |
| Напруга мережі | 220 - 240 V |
| Тип лампи | Світлодіодна Led стрічка |
| Термін служби | 30000 годин |
| Споживана потужність | 60 W |
| Освітлювана площа | 10 - 15 кв. м |
Приємних реалицаий Ваших творчих ідей !
Замовити Люстра з пультом A 2522/4 BK DIMMER + LED підсвічування Чорна:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні | |
| Напруга | 220 |