

3 186 ₴
Люстра з пультом з RGB-підсвіткою різнобарвна (синій, малиновий, фіолетовий)
Красива стильна люстра підходить у будь-який сучасний інтер'єр.
Дуже яскрава, розрахована на площу до 18 кв. м.
Перемикання світла та кольору підсвітки походить від пульта:
! Теплий, холодний, нейтральний
Режими RGB-підсвітки:
! Режим увімкнення по черзі: синій, малиновий, фіолетовий
! Режим плавного переходу кольору від синього до фіолетового
! Яскравість світла можна регулювати самостійно, плавне перемикання від Яскравого до тьмяного
! Також люстра може вмикатися від звичайного вимикача, зміна режимів відбувається за типом Вмик_Вимк
Кріпиться дуже просто:
! На планку
Підходить для всіх типів стелі
! Натяжний, гіпс, пластик та ін.
Люстра прекрасно підходить практично в будь-які приміщення:
! Зал, вітальня, кухня, передпокій, їдальня та ін.
Гарна в дитячій кімнаті, різнобарвна підсвітка, буде цікава Діткам!
| Висота | 12 см |
| Ширина | 55 см |
| Матеріал виробу | Металл,Акрил |
| Колірна температура |
2700К (теплий), 4000К (нейтральний),6400 (холодний) RGB-підсвітка (синій, фіолетовий, малиновий) |
| Напруга мережі | 220 - 240 V |
| Тип лампи | Світлодіодна Led-стрічка |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Споживана потужність | 65 W |
| Освітлювана площа |
16- 18 кв.м |
Замовити Люстру можна 2 способами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 50 см |
| Основні | |
| Напруга | 220 |