







3 465 ₴

| Висота | 8 см |
| Діаметр підстави | 23 см |
| Матеріал виробу | Метал,Стело |
| Колірна температура | 2700К (теплий ),4000К(нейтральний),6400(холодний) |
| Напруга мережі | 220 - 240 V |
| Тип лампи | Светодиодны еплаты |
| Термін служби | 30000 годин |
| Споживана потужність | 60 W |
| Освітлювана площа | до 18 кв. м |
Приємних реалицаий Ваших творчих ідей !
Замовити Люстру світлодіодну на 4 плафона можна 2 способами:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 33 см |
| Ширина | 23 см |
| Основні | |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Теплий,холодний, нейтральний |