





67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB271 є аналогом лампи розжарювання 30W.
Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів.
Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Встановлюється в технологічні отвори світильника, кріпиться його фіксаторами, під'єднується до мережі за допомогою керамічного патрона G5.3.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій, і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювальної пластмаси й алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (25000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися у вбудованих світильниках типу MR11 з патроном G5.3. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує цей товар за гуртовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 44 |
| Форма лампочки | MR11 |
| діаметр мм. | 35 |