


175 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Feron AL5042 — лінійний світлодіодний світильник з вимикачем, призначений для декоративного підсвічування елементів інтер'єру. Це готова система освітлення, яка миттєво включається та видає рівне світіння без відблисків і мерехтінь.

|
Оснащений новітньою світлодіодною системою, яка дає можливість економити до 90% електроенергії. |
|
|
Легко та швидко встановлюється, дозволяє монтувати кілька світильників в одну лінію. |
|
|
Корпус виготовлений з якісного глянсового пластику та доповнений вбудованим драйвером. |
|
|
У комплект входить світильник, два кріплення, дюбелі та саморізи, лінійний з'єднувач, шнур без вилки (15 см). |
|
1
|
Вигідні ціни для оптових покупців. |
|
2
|
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Гарантійний термін на товар становить 1 рік. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір сучасних освітлювальних приладів, які мають прекрасний зовнішній вигляд, високу якість виготовлення та відрізняються відмінним функціоналом. Оформити заявку на придбання товару ви можете на нашому сайті прямо зараз!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.5 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог люменесцентной лампи | 28w |
| Кількість LED | 80 |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Матовий полікарбонат |
| Світловий потік, lm | 800 |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Термін служби | 30000 час |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| наявність шнура | Немає |