


362 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодні стрічки працюють від постійного струму (12V) і не можуть підключатися до побутової електромережі. Для цього їм потрібен блок живлення, який буде перетворювати змінний струм у постійний. Даний блок живлення є негерметичним (клас ip20) і призначений для використання в приміщеннях з мінімальним рівнем вологості та відсутністю ризику потрапляння вологи.

|
Виготовляється в перфорованому сталевому корпусі та є блоком відкритого типу. |
|
|
Всі елементи друкованої плати чудово охолоджуються природним шляхом. |
|
|
Оснащений спеціальним пристроєм, який захищає від перевантажень у мережі та короткого замикання. |
|
|
Має компактні розміри, легко та швидко підключається, гарантійний термін становить 12 місяців. |
|
1
|
Товар є в наявності в широкому асортименті. |
|
2
|
Регулярно діють акційні пропозиції. |
|
3
|
Надаються знижки на оптові закупівлі. |
|
4
|
Доставка здійснюється в усі регіони України. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
| Довжина | 15,7 см |
| Висота | 3см |
| Ширина | 4,5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
Придбати блок живлення для світлодіодної стрічки ви можете на нашому сайті прямо зараз — менеджери проконсультують з усіх питань, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Максимальна температура зберігання | 30 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Побутової |
| Вид трансформатора | понижуючий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 45 мм |