



115 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги:
! Світильник виконаний з прозорого, гранованого, відполірованого скло-пластику.
! Стопорне підставу світильника зроблено з металевого сплаву з титановим гальванічним напиленням. Стопорне кільце міцно тримає LED лампу. За стопорному основи світильника встановлений світлодіодний модуль з LED драйвером( на самоклейці). Кількість світлодіодів-15 шт. При бажанні його можна зняти або замінити на інший.
! Із зворотного боку світильника приклеєна підкладка, яка надає світильника скляний ефект. Для монтажу світильника підходить фреза 55-60-65 мм.
! Гарний візерунок на стелі ( особливо на натяжній глянці).
! Можливість підключення через одинарний вимикач-дає гарне поєднання підсвічування і основного світіння Led лампи, що дозволяє створити розсіює декоративний або основне світло на стелі у Вашому приміщенні.
Вимикачі і розетки можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7242464-rozetki-vyklyuchateli-carmen
! Для подвійного вимикача возможена додаткова комплектація світильника радіо пультом. Це робить використання світильника більш зручним.
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
! Можливість підключення для подвійного вимикача: окремо включати підсвічування, окремо Led лампу або всі разом.
! У світильник встановлюють змінне світлодіодну лампу під патрон G 5.3 тип лампи-MR 16 різної потужності, від 4 Вт до 10 Вт, що дозволяє її міняти по закінченню терміну служби.
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
Всі види ламп можна переглянути перейшовши за посиланням
https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
! Легкість і простота монтажу, надійні пружини і невелику вагу світильника, який виготовлений з акрилового скла.
! Підходить для всіх видів стель: НАТЯЖНА, ГІПС, ПЛАСТИК і пр...
! Цей світильник можна монтувати у вітальню, дитячу, кухню, спальню і т. д.....
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g6260423-tochechnye-svetilniki
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Гарантія роках | 1 |
| Кількість світлодіодів | 15 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 6400 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 105 |