





3 118 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова на 8 лампочок Чорний
Ця стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель тк у комплекті йдуть три розміри палиць за висотою. Патрон у люстрі стандартний Е27. Дає змогу вкрутити будь-яку світлодіодну лампу за потужністю. Залежно від вкрученої лампи люстра освітить будь-яку кубатуру. Завдяки прозорим плафонам світло не затримується й рівномірно освітлює приміщення. Люстра виготовлена з якісного металу.
| Висота люстри, см: |
від 34 до 70 різні довжини палиць у комплекті |
| Ширина люстри, см: | 85 |
| Діаметр/довжина, см: | 85 |
| Матеріал плафона: | Стекло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: | Попелястий |
| Колір корпусу: | Чорний хром |
| Кількість джерел світла: | 8 |
| Потужність, Вт (макс): | 60 |
| Тип патрона: | E27 |
| Розмір плафона : | 13см |
| Нічна підсвітка | Немає |
| Виробник: | Китай |
Комплект:
3 гілочки
6 плафонів
1 основа
1 пакет із паличкою
Порядок збирання:
1)К круглій основі прикручуються гілочки
2) з'єднуються дроти від гілочок із сірим двожильним дротом, який має бути в комплекті
3) приєднується палички та чашка з кріпильною планкою до стелі
4) сріблястий дріт просвічується через паличку трубочку в чашку
5) основа закривається і скріплюється круглою білою кулькою з гайкою всередині
З цією люстрою можна замовити такі лампи:
Філамент-повного світіння
https://svetotechnika.com.ua/g89046538-lampa-edisona-filament
Світлодіодна лампа стандартного типу
https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити Люстра лофт гілка чорна 8 чорний плафон сірий

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Сірий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Діаметр | 85 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 40 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |
| Площа освітлення | 35 кв.м (макс) |
| Основні | |
| Потужність | 500 W |
| Напруга | 220 |