








3 277 ₴
Показати оптові ціниЦя стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель тк у комплекті йдуть три розміри палиць за висотою. Патрон у люстрі стандартний Е27. Дає змогу вкрутити будь-яку світлодіодну лампу за потужністю. Залежно від вкрученої лампи люстра освітить будь-яку кубатуру. Люстра виготовлена з якісного металу, плафони виготовлені зі скла. Люстра-трансформер може крутитися й створювати додатково акцентне світло.
| Висота люстри, см: |
100 загальна висота 30 мінімальна висота |
| Діаметр плафона, см: | 12 |
| Діаметр/довжина, см: | 80 |
| Матеріал плафона: | Стекло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: | Прозорий |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Кількість джерел світла: | 6 |
| Потужність, Вт (макс): | будь-яка світлодіодна |
| Тип патрона: | Е27 |
| Пульт д/у: | Немає |
| Нічна підсвітка | Немає |
| Виробник: | Китай |
З цією люстрою можна замовити такі лампи:
Філамент-повного світіння
https://svetotechnika.com.ua/g89046538-lampa-edisona-filament
Світлодіодна лампа стандартного типу
https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити Люстра стельова "Молекула" трансформер 6 куль Е27 чорна хром:

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |