









1 900 ₴
Показати оптові ціниМодель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
Стильна люстра в стилі лофт на 5 плафонів. У люстрі застосовуються лампочки з цоколем Е27.
Магазин може запропонувати до цієї люстрі світлодіодні лампочки Feron LB195 и LB61 (філомент)
Тільки в нашому магазині ви можете замовити люстру під подвійний вимикач.

| загальна висота люстри |
27 см
|
| кріплення | монтажна планка |
| діаметр | 60 см |
| корпус |
чорного кольору
|
| плафон |
скло комбіноване прозоре та матове |
| потужність | до 60 ват ламп розжарювання (світлодіодні лампи можна вкручувати будь-які) |
|
цоколь
|
Е27
|
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry і лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь, Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Білий, Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр стельової чаші | 150 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |