




4 950 ₴
Показати оптові ціниДана стельову люстру ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її можна купити і у вітальні, і в спальні, і в кабінет, кухню або вітальню, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель т. к. є можливість регулювати висоту. Патрон в люстрі G9. Дозволяє вставити будь-яку світлодіодну лампу по потужності від 2х до 7 ват( 70 ват максимум в перещете освітлення однієї кульки. 70*7=490 ват). Залежно від вставленою лампи люстра освітить різну кубатуру. Завдяки прозорим плафонів-світло не затримується і рівномірно освітлює приміщення. Люстра виконана з якісного металу, плафони виконані зі скла.
| Висота люстри, см: |
35 мінімалка-100 максималка |
| Ширина люстри, см: | 40 |
| Діаметр плафона, см: | 15 |
| Матеріал плафона: | Скло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: | Прозорий |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Кількість джерел світла: | 7 |
| Потужність, Вт (макс): | 7 ват = 70 ват в перещете |
| Тип патрона: | G9 |
| Пульт д/у: | Немає |
| Нічне підсвічування: | Немає |
| Виробник: | Китай |
З цієї люстрою можна замовити такі лампи:
Лампи для люстри:
https://svetotechnika.com.ua/g85540154-lampyferong9
У нас є й інші моделі люстр:
Замовити Люстра на 7 повітряних куль з цоколем G9 чорного кольору:

Чекаємо ваших замовлень!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Основні | |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність | 500 W |
| Напруга | 220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |