









513 ₴
Показати оптові ціниНастільний світильник Ardero DE1725ARD з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру офісу або дитячої кімнати.
На основі світильника розміщений сенсорний перемикач рівня яскравості — завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання, роботи та відпочинку, а також як нічник.
Переваги:
Складаний корпус легко дає змогу змінювати напрямок і кут світла. У складеному вигляді світильник займає мало місця й не заважає на робочому столі.
Чудово підійде школярам і під час роботи з дрібними деталями — світло світильника не спотворює кольори (Ra> 80), комфортний, рівномірний і безпечний для очей.
Модель заощаджує до 80% електроенергії завдяки вбудованим світлодіодам
| Бренд | Ardero |
| Тип лампи | настільний |
| Тип джерела світла | LED |
| Потужність | 9Вт |
| Потужність у режимі очікування | 0,4 Вт |
| Напруга | 230V |
| Світловий потік | 500Lm |
| Світлова температура | 6500K |
| Індекс передавання кольору | >=80Ra |
| Матеріал сушарки | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір | блакитний |
| Розміри | 360 х 150 х 150 мм |
| Функція димування | да |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Клас енергоефективності | F |
| Гарантія | 12 міс |
| Термін експлуатації | 25000 годин |
| Довжина мережевого кабелю | 1,5метра |
Замовити: Настільну світлодіодну лампу Feron DE1725 9W 6500К
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Блакитний |
| Колір арматури (підстави) | Блакитний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 500 лм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 700 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Цоколь | 0 |
| Колір корпусу | Блакитний |