

248 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Застосування фітоламп для рослин має масу переваг, завдяки чому вони і отримали таке велике поширення як в промисловому, так і побутовому вживанні. До основних переваг фітоламп на 220 В можна віднести:
- максимальну ефективність для вирощування різних культур - лампа забезпечує висвітлення в червоному, синьому спектрах, що позитивно позначається на зростанні і розвитку рослини;
- значну економію електроенергії;
- спрямоване освітлення - правильно розташоване обладнання направляє пучок світла на необхідний вам ділянку;
- безпека для культур - фітолампи не викликає пересихання грунту або опіків на листках.
Завдяки спеціальному діапазону частот вирощування розсади в домашніх умовах стає зручним і простим процесом, який принесе багатий урожай і квітучі рослини.
Шнур з вилкою в комплект не входить і можна купити окремо.
Також у продажу є лампа на 120 см.
|
потужність |
12 ват |
| напруга | 185-265V |
| розмір | 572*34*23 |
| ступінь захисту | IP54 |
| вимикач на корпусі | нема |
| комплектація |
провід, який може з'єднати кілька світильників |
Кріплення в комплект не входять.
За посиланням можна подивитися інші фитосветильники: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 900 мм |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Кут розсіювання | 270 град. |
| Основні | |
| Напруга | 230 |