




90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби білий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! В складі немає ртуті.
| модель | G45 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 8W |
| аналог лампи розжарювання | 80W |
| світловий потік | 800Lm |
| температура світла | 3000K |
| тип цоколя | E14 |
| кут розсіювання | 360 градусів |
| ресурс | 30000ч |
| енергоефективність | 128Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A++ |
| гарантія | 1 рік |
| напруга | AC185-242V |
| частота | 50/60Hz |
| сила струму (макс.) | 30mA |
| розмір | 45 мм*72 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,57 |
| вага | 17г |
| вживання з диммиром | немає |
| матеріал корпусу | скло |
| температурний режим | -30+50 градусів цельсія |

Аналогічні моделі можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g86428894-lampa-edisona-filament
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |