






169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа Едісона філамент ST64 7w 2700K E27 бронза
Світлодіодні ретро лампи - імітація старовинних ламп розжарювання!
! Колір колби жовтий
! Нитка розжарювання світлодіодна
! В складі немає ртуті.
| модель | ST64 |
| вид | світлодіодні лампи |
| потужність | 7W |
| аналог лампи розжарювання | 70W |
| світловий потік | 630Lm |
| температура світла | 2700K |
| тип цоколя | E27 |
| кут розсіювання | 360 градусів |
| ресурс | 40000ч |
| енергоефективність | 100Lm/W |
| якість світла | >90 Ra |
| клас енергоспоживання | A+ |
| гарантія | 3 роки |
| напруга | AC198-242V |
| частота | 50/60Hz |
| сила струму (макс.) | 48mA |
| розмір | 64 мм*140 мм |
| коефіцієнт потужності | 0,58 |
| вага | 53г |
| вживання з диммиром | немає |
| матеріал корпусу | скло |
| температурний режим | -30+50 градусів цельсія |

Аналогічні моделі можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 30 мА |
| Кут свічення | 360 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина | 142 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Матеріал напилення | Золото |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |