









900 ₴
Показати оптові ціниПодовжувач на котушці 30 метрів SVITTEX, перетин дроту 2х0,75 мм2
Корпус виробу виконаний з ударостійкого полістиролу з додатковими ребрами жорсткості.
Подовжувач SVITTEX на котушці 30 м з перерізом проводу 2х0,75 мм2. Серія, "ЕКОНОМ.Для використання в побуті !
Довжина подовжувача 30 метрів
Перетин дроту 2х0,75 мм2
Котушка оснащена ручкою, яка забезпечує швидке і зручне змотування і розмотування кабелю, зручність в транспортуванні.
| виробник | SVITTEX |
| країна виробник | Україна |
| тип подовжувача | на котушці |
| напруга | 220-250В |
| номінальний струм | 10А |
| частота струму | 50/60Гц |
| мережа | 220-250 Вольт |
| максимальне навантаження | 2,2 кВт |
| мах потужність у вигляді змотаному | 1000 Вт |
| мах потужність у вигляді размотанном | 2200 Вт |
| матеріал контактної групи | латунь |
| ступінь захисту | IP20 |
| матеріал корпусу | ударостійкий полістирол |
| перетин дроту | 2х0,75 мм2 |
| кліматичне виконання | УХЛ2 |
| матеріал вставки | негорючий пластик |
| довжина шнура | 30 метрів |
| кількість розеток | 4 шт EURO/RUS |
Вживання:
! в умовах садової ділянки,
! будинку,
! виробничих та складських приміщень,
! при виконанні монтажних і ремонтних робіт,
! для підключення газонокосарок і д. р.
Подовжувачі на котушці призначені для використання в електричній мережі 220-250 Вольт для живлення електротехнічних пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 2,2 кВт.
Розрахований на два типу вилок як "руського", так і "євро", подовжувач універсален.
Захист від короткого замикання і перевантажень
Корпус котушки виконаний з ударопрочного матеріалу з додатковими ребрами жорсткості, що забезпечує підвищену зносостійкість.
Спеціальна ручка на корпусі котушки забезпечує швидку змотування-розмотування подовженого кабелю.
Конструкція котушки забезпечує зручність транспортування і зберігання подовжувача, надійність і безпеку експлуатації.
Упаковка котушки забезпечує надійне і зручне зберігання котушки. У верхній кришці упаковки є спеціальний отвір для зручного транспортування котушки в упаковці.
Так само є й інші моделі подовжувачів на котушках : https://svetotechnika.com.ua/g87603657-udliniteli-silovye-katushkah
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVITTEX |
| Країна виробник | Україна |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вимикач | Ні |
| Зовнішня розетка | Ні |
| Вихідна розетка | Євро |
| Довжина дроту | 30 м |
| Довжина шнура | 30 м |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Кількість жил | 2 |
| Намотування на рамку | Ні |
| Мережевий роз'єм | Ні |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 4000 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 60 Гц |