









4 099 ₴
Показати оптові ціниГірлянда вулична Feron "Белт-лайт" CL50-25 230V, 50 ламп Е27 крок 50 см, 25 м + 1,5 м шнур, чорний IP65
Вулична Ретро Гірлянда — це прекрасне поєднання повноцінного освітлення і створення затишної атмосфери, хай де б Ви її розмістили.
Схема вуличної гірлянди:
! Вологозахищеність IP 65 дає змогу розміщувати гірлянду на вулиці
т.к. у кожному патроні є звужувальне кільце
! Паралельне під'єднання-якщо одна лампочка перегоріла,
гірлянда працюватиме.
У гірлянді є захист-каучуковий патрон, який щільно прилягає до лампочки.
! Цоколі патронів виготовлені з неіржавкого латуного матеріалу.
! Гірлянда працює в температурному діапазоні від -20 до +70
| робоча температура | -40...+70 градусів С |
| ступінь захисту | IP65 |
| кількість патронів | 20 |
| крок між патронами | 50 см |
| тип патрона | Е27 |
| переріз дроту | 2*1,5 мм2 |
| довжина гірлянди |
25 метрів + 1,5 метра довжина дроти для під'єднання до мережі 220 |
| матеріал контактів | латунь |
|
матеріал оболонки гірлянди |
полімер (каучук + ПВХ) |
| матеріал дроту | мідь |
| можливість під'єднання до ланцюга |
да |
|
максимально допустима потужність на 1 патрон |
60W |
| використання |
лампи накала світлодіодні лампи |
| колір | чорний |
Також є й інші моделі вуличних гірлянд: https://svetotechnika.com.ua/g73091685-ulichnye-retro-girlyandy
Подивитися можливі типи лампочок у вуличну гірлянду: https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment

Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2600 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Кількість ламп | 50 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 25000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 50 см |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 20 |
| Максимальне навантаження на 1 патрон: | 40W |
| Матеріал контактів патрона | Латунь |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодні (LED) |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |