







3 173 ₴
Показати оптові ціни
Стельова люстра в сучасному стилі. Підійде для приміщень з низькими та середніми стелями: у вітальню, спальню, кабінет, передпокій, кухню, кафе. Можна використовувати для загального освітлення на площу до 18 кв.м.
На корпусі у вигляді кілець рівномірно розташовані 8 плафонів із кольорового скла.
Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.
![]() |
Практична, зручна, проста у монтажі. |
![]() |
Завдяки оригінальному дизайну модель прикрасить будь-який інтер'єр. |
![]() |
Плафони із кольорового скла дають м'яке приємне для очей світіння. Плафон відкритий, його не потрібно знімати для того, щоб замінити лампочку. |
![]() |
Стандартний патрон Е27 дозволяє вибрати будь-який тип лампи (світлодіодна, розжарювання, філамент), а також необхідну потужність та колір світіння. |
| виробник | Китай |
| кількість джерел світла | 8 |
| тип патрона | Е27 |
| максимальна потужність лампи | 60W |
| матеріал корпуса | метал білого кольору |
| матеріал плафона | скло кольору бурштин |
| висота люстри | 20 см |
| діаметр люстри | 70 см |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитись інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |