





1 350 ₴
Показати оптові ціниВашу увагу зображено світильником на основі світлодіодної стрічки. Така бра або люстра, ймовірно, підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть у стилі « Хай-тек ». На стіні, а також на стелі (можна вставити його і в натяжку). Для цього світильника використовують спеціальні кріпильні лапки. Світильник буде ідеальним розв'язанням для будь-якої малої площі (кухня,корідор,ванна,туалет).
Вишукані світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодиного світла з однією кольоровою температурою (чотирання жовтого з білим світлом створює нейтральне світло). І водночас є прикрасою інтер’єру, а не просто світильником, який є звичайною світлодіодною панеллю.
Перемикання спектрів світлодіодної панелі за допомогою простого вимикання світла.
Світлодіодний світильник дозволяє вам вибрати режим освітлення протягом доби, який виконується під його світлом.
Діаметр за гілками: 25
Висота: 5
Тип ламп:LED
Максимальна потужність ламп: від 32W до 62W
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Приклад свічки колір світильника-чорний

Ми на лінії з 9-00 до 20-00 дзвоните! :)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 62 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 260 |
| Довжина | 250 |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Споживана потужність (W) | 36 |
| Відстань від стіни мм | 60 |
| Основні | |
| Напруга | 230V |
| матеріал плафона, | Акрил |