





486 ₴
Показати оптові ціниПодивитися інші бар'єри:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g114277228-rele-napryazheniya
Корпус цифрового бар'єра (бар'єр без заземлення) 10 А виготовлений із якісного екологічного пластику. Бар'єр допоможе захистити вашу техніку від раптових стрибків напруги. До того ж у 70% випадків техніка виходить із ладу у разі різкого неправильного вимкнення. У бар'єрі є функція відкладеного запуску, бар'єр перед запуском аналізує мережу й тільки потім запускається.
| напруга живлення | 150-400 В |
| точність вимірювання напруги | +/-5В |
| верхній встановлюваний поріг напруги | 230-270 В (заводська установка 250 В) |
| нижній встановлюваний поріг напруги | 150-210 В (заводське встановлення 180 В) |
|
встановлюване значення часу затримки таймера увімкнення навантаження |
5-999 секунд (заводське встановлення 5 секунд) |
Ми на лінії з 9-00 до 18-00

|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3 |
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalas |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 2 |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 3500 W |
| Ступінь захисту | IP20 |