



999 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурне підсвічування будівель фасадний світильник 6 W
Фасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, будівлі, огорожі, балкони, тераси, елементів архітектурного комплексу і т. д.
Поширює світло виключно в в площині стіни, не потрапляє у вікна і не створює дискомфорт для очей в нічний час.
Також може використовуватися і в домашньому інтер'єрі для бічного підсвічування.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність лампи складає 6 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння.
Корпус світильника виготовлений з металу.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | метал |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип живленння | мережа |
| потужність | 6 W |
| ступінь захисту | IP54 |
| тип світильника | накладний |
| діаметр | 140 мм |
| діаметр монтажної планки | 30 мм |
Переваги покупки у нас:
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр кріплення | 140 мм |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Розміри | |
| Діаметр | 14 см |
| Ширина | 3 см |