
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа розжарювання 300W E27 прозора
Тип лампи - лампа розжарювання
Виробник - Китай
Тип цоколя - Е40
Форма лампи - груша
Потужність - 300W
Колір світіння - теплий
Матеріал колби - скло
Колір колби - прозорий
Напруга мережі - 220V
Особливості - регулювання яскравості світла диммером
Довжина - 200 мм
Діаметр - 55 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E40 |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |