
36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вега |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Спрямоване світло | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Гарантія роках | 1 |
| Кількість світлодіодів | 15 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Тип світильника | MR-16 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 4100 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір в мм | 90 |