

200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельові точкові поворотні світильники-це відмінне рішення для створення оригінального дизайну.
Їх встановлюють як для основного освітлення, так і для підсвічування.
За рахунок поворотного механізму світло можна направляти точково на освітлюваний об'єкт, так і створити основне освітлення за рахунок кількості світильників, направивши промені світла друг за іншому.
Переваги:
Управління світлом. Світильник оснащений патроном GU10, таким чином Ви самі вибираєте яскравість лампи і її температуру світіння.
Регулювання напрямку світлового потоку.
Естетичність конструкції. Світильник має знімне фіксуюче кільце, яке перекриває контури лампи. Саме тому світильник виглядає цілісною конструкцією без зазорів.
Зручність монтажу. У світильника простий монтаж і надійна фіксація. Основа світильника зручно з'єднується з корпусом за допомогою різьби. Оснащений клемником для швидкого і зручного підключення до мережі 220.
Якість виробу. Міцний корпус з алюмінію, який не піддається корозії. За допомогою пружин, які встановлені всередині конструкції, лампа надійно притискається до фіксуючого кільця без зазорів і щілин.
Заземлення. Світильник оснащений захисним заземлюючим контактом, яке відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
! Простота монтажу
! Підходить для всіх видів стелі: Гіпс, Пластик, Натяжна тощо
! Акуратний дизайн
| Тип світильника | Точковий Поворотний |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Тип лампи | Mr 16 |
| Тип цоколя | Gu 10 |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | Сірий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 80*90 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
Різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
З цим світильником купують такі лампочки:
4W 2700K
4W 4000K
6W 2700K
6W 4000K
7W 4000K
Замовити Feron ML302 GU10 сірий стельовий світильник
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладної стельовий поворотний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | будь-яка лампа з цоколем GU10 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Основні | |
| Цоколь | GU10 |