








293 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний фітосвітильник для рослин призначений для заміни сонячного світла під час проходження процесу фотосинтезу рослин на різних стадіях росту й нарощування біомаси..
Кріплення до комплекту не входять
за посиланням можна подивитися інші фітосвіти: https://svetotechnika.com.ua/g84975828-fito-svetilniki

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Основні | |
| Довжина мм | 260 мм |
| Напруга | 230 |
| Ширина | 140 мм |