





374 ₴
Показати оптові ціниНастільний акумуляторний світильник у пластиковому корпусі в білому з коричневим або зеленим кольором.
Завдяки гнучкій ніжці світильник можна повертати на 360 градусів, а вбудованому тримачу для ручок і олівців тримати лад за столом.
Світильник має три рівні яскравості та перемикається завдяки сенсорній кнопці.
Час роботи становить 6-7 годин за низької яскравості, 2.5-3 години за середньої яскравості та 1.5-2 години роботи з високою яскравістю.
Ємність батареї — 1200mAh, а час заряджання становить 2-3 години.
До комплекту до світильника входить USB-кабель завдовжки 1,2 м.


| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Зелений |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 250 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Напруга живлення | 5В |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Потужність | 4 W |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багатобарвна підсвітка | Ні |