




616 ₴
Показати оптові ціни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4600 мАг |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Світловий потік | 160 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Червоний |
| Потужність | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 195 |