
258 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Електронний баласт люмінесцентних ламп Feron EB52 2*30W, гарантує безшумність стабільність і рівномірне світло, без моргання і підвищеного зносу газових колб, захищає від перепадів напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 25 |
| Довжина мм | 195 мм |
| ширина мм | 33 |