

270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g4101367-svetilniki-komnatnye-mebelnye
Корпус світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 60W (анлог Ecostrum SL1151 60W ) виготовлений із силуміну.
Переваги світильника вуличний із захисною решіткою Magnum MIF 60W - низька ціна і простота установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 65 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Тип цоколя | Е27 |