


135 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіоди високої якості забезпечують яскраве рівне світіння і довгий термін служби.
Висока ступінь захисту дозволяє використання неону в умовах підвищеної вологості і температури від -25 до + 40 градусів.
Застосування гнучкого неону:
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP68 |
| колір світіння | теплий білий |
| напруга | 220V |
| споживана потужність | 12W/m |
| кількість світлодіодів | 120/m шт. |
| упаковка | котушка 50 метрів |
| інтервал різання | 1 м |
Підключення неонової світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою мережевого шнура. Якщо необхідно-можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання декількох стрічок без паяльника використовують конектори.
У продажу є і інші кольори:

Подивитися:https://svetotechnika.com.ua/g3566162-svetodiodnaya-lenta-neon
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
Замовити світлодіодний гнучкий неон NEON 2835-220V 5 мм білий теплий:
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 650 лм |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габарити | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 330 мм |