






56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB196 є аналогом лампи розжарювання 70W. Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має яскраве холодне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Встановлюється в технологічні отвори світильника, кріпиться його фіксаторами, під'єднується до мережі за допомогою керамічного патрона G5.3.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.

|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювальної пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи 25 000 годин |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном G5.3. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | MR16 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Струм споживання | 60 мА |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 640 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |